550 TL Üzeri Kargo Ücretsiz
İçeriğe atla

Kahve tüketimi yoğun bir kafe, nitelikli bir kahve dükkanı, küçük bir işletme ya da ofisinize iyi bir kahve tedarikçisi bulmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Biz yalnızca en iyi toptan kahve çözümlerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda özel kahve ihtiyaçlarınıza kişiselleştirilmiş çözümler de sunuyoruz. Kaliteli kahve çekirdeklerimiz ve danışman ekibimiz ile birlikte mekanınıza ve zevkinize uygun mükemmel kahve deneyimini sağlamak için çalışıyoruz.

Tetra N Roastery olarak amacımız, kahve tedarik etmenin yanı sıra sizlerle uzun süreli iş birlikleri kurmak ve kahve ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermek. Size özel kurgular ve çözümlerle kahve deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak için her zaman buradayız, bekliyoruz.

Nasıl Toptan Kahve Alabilirim?

Toptan kahve çekirdeği siparişleri, oluşturduğumuz özel portalımız üzerinden verilmektedir. Portala kaydolup avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bu portalda işletmeniz için gerekli makine ekipman, aksesuar ve diğer tüm yan tedarik ürünlerini de bulabilmeniz mümkündür. Kayıt olmanız için gereken tek şey vergi levhanızın olmasıdır. Kurumsal satış ağımıza dahil olarak fırsatları keşfedebilirsiniz.

Hemen kaydolmak için portal.tetranroastery.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat 

Ankara içi siparişlerde teslimat ücretsiz! Siparişlerinizi en hızlı şekilde teslim etmek için çaba sarf ediyoruz. Toptan satış sözleşmesi ile kaydolduysanız siparişleriniz toptan sözleşmenizde veya müşteri portalında belirttiğiniz gün kargoya verilir. Kargo bilgilerini ve detaylarını portaldan verdiğiniz siparişlerde detaylıca görebilirsiniz. Siparişinizin büyüklüğüne göre teslimat süresi 2-4 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Miktar ve Gramajlar

Tüm kahvelerimizi 250 gram, 1 kilo ve 2,5 kiloluk olarak özenle hazırlanmaktadır. Pek çok iş ortağımız 250 gram paket kahvelerimizi kendi raflarında müşterilerine sunarak yeniden satmakta. Dilerseniz nitelikli kahve çekirdeklerimizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı miktarlarda ambalajlama yapabilir ve de kahvelerinizi öğütülmüş olarak da hazırlayabiliriz. 

Dropshipping ( Siz satın biz sevk edelim )

Kahvelerimizi satın almadan stoksuz satış yapmak ister misiniz? Kahvenin stoklanması, kavrulması, öğütülmesi, paketlenmesi ve nakliyesi; tüm bu süreçlerin maliyeti oldukça yüksek. Sizin, müşterilerinize stok bulundurmanıza gerek kalmadan satışınızı yapabiliriz. Komisyon oranları ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Özel Etiketleme ( White Labeling )

İhtiyaçlarınıza göre hem etiketli hem de etiketsiz paket seçenekleri sunuyoruz. Bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri birlikte hazırlayalım!

 Sıkça Sorulan Sorular

1. Tercihlerimize uygun kavurma profili yapabilir misiniz?

Beklentilerinizi karşılayacak en iyi kavurma profilini sizlere memnuniyetle sunabiliriz. Bu konuda uzman ekibimizin rehberliğinde çalışmalar yürüterek en doğru sonuçlar için birlikte çalışabiliriz.

2. Tazeliği garanti ediyor musunuz?

Tüm toptan ve perakende kahvelerimiz sipariş üzerine kavrulur, bu da bizden her zaman taze kahve alacağınız anlamına gelir. 

3. Kargolama ve teslimat nasıl gerçekleşiyor?

Ankara içi siparişleriniz adresinize ücretsiz teslim edilir. Dilerseniz atölyemizden kendiniz de teslim alabilirsiniz. Şehir dışı siparişler için miktara göre önden kargo bedeli bilgilendirmesi yapılarak kargo yapılır.

4. Ekipman veya eğitim sunuyor musunuz?

Kahve toptancısı olmamızın yanı sıra ekipman ve eğitim sözleşmeleri de sunmaktayız. İhtiyacınız olan en uygun fiyatlı ürünlerle kahve danışmanlığı almanıza da yardımcı olabiliriz.

5. Toptan kahve satın almanın ne gibi avantajları vardır?

Toptan fiyatlarımızda, satın alım miktarlarına göre büyük oranda, eşsiz indirim fırsatları sunuyoruz. Sizler için en uygun teklifleri ve avantajları içeren toptan satış portalımız özel olarak sizler için tasarlanmıştır. 

6. Toptan satış sonrasında ürünleriniz ile ilgili destek veriyor musunuz?

Amacımız ürünlerimizin en doğru şekilde sunulması ve tüketilmesi. Toptan satış sonrası merak ettiğiniz her konuda tüm desteğimizle buradayız, uzman ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli.

7. En uygun kahveyi nasıl seçebilirim?

Tetra N Roastery olarak geniş bir kahve seçkisi sunmaktan gurur duyuyoruz. Fakat çok seçenek sunmanın bazı müşterilerimizin seçim süreçlerini daha zor hale getirebileceğini göz önünde bulundurarak kahve uzmanlarımızdan en doğru kahveyi seçebilmeniz için destek alabilmenizi sağlıyoruz.

Kullanılabilirlik